qwerty web-design

Jaké služby Vám můžeme nabídnout při realizaci webových stránek?

Svým klientům vždy nasloucháme ohledně jejich přání. Pokud náhodou nevíte, jaké služby byste mohli využít ke tvorbě webových stránek, rádi Vám poradíme na základě Vašich cílů, co má daná webová prezentace vykonat a co za službu by bylo vhodné zařadit do Vašeho repertoáru.

Jak to vše probíhá?

Jakožto náš zákazník jste vždy informován o každém velkém kroku v procesu vytváření daných webových stránek. Pokaždé, když načneme nový bod procesu, zašleme Vám tuto informaci na e-mail spolu s konkrétní ukázkou momentálního stavu stránky. Jakýmkoli nápadům na úpravu se nebráníme a Vaše návrhy vyslechneme. Nejvíce ze všeho nám záleží na tom, abyste uspěli ve velkém světě podnikatelů, a proto jednáme férově a záleží nám na Vašich přáních.

Tvorba webových stránek

Z naší tvorby si můžete vybrat osobní či firemní webové stránky, jednostránkové či vícestránkové weby.

webové stránky
seo optimalizace

Optimalizace webu

Pomocí SEO optimalizace a online marketingu zajistíme mnohonásobně vyšší viditelnost a zejména návštěvnost webových stránek a tím i vyšší prodej Vámi nabízených produktů či služeb. Založíme Vám i potřebné účty k zapsání do katalogů a podobných služeb.

Tvorba a úprava textu

Stačí, když nám poskytnete pouhé základy textu, abychom se zorientovali ve Vašem podnikání, a my poté vytvoříme plné a kvalitní texty. Sestavíme je tak, aby zapůsobily zejména na Vaši hlavní cílovou skupinu, ale i na ostatní potencionální zákazníky.

copywriting
web design

Webdesign

Rádi Vám pomůžeme navrhnout moderní webové stránky, které uchvátí jejich návštěvníky, a navíc Váš web vyzdobíme skvělými animacemi.

Webová analytika

Můžeme také sledovat statistiky toho, kolik lidí za určitou dobu Vaše webové stránky navštíví, a zjistit tak jejich charakteristiky a chování na stránkach. Tyto informace jsou velmi důležité pro další patřičnou úpravu stránek orientovanou na vyšší zisky.

webová analytika
responzivní web

Responzivní design

Tvoříme responzivní weby, aneb vyvíjíme webové stránky tak, aby si rozuměly se všemi typy zařízení. Vytvoříme je tak zvlášť pro mobilní zařízení, tablety, počítače a větší monitory.

Vytvoření PPC reklamy

Na žádost Vám zařídíme placenou reklamu na internetu, díky které oslovíme právě ty správné zákazníky.

propagace

Redesign webových stránek

Mezi naše služby patří také redesign starých webů. Pokud již máte existující stránky, ale už s nimi nejste spokojeni a nebo si myslíte, že neprosperují jak by měly, nechte si od nás udělat předělávku k lepšímu, modernějšímu a výdělečnějšímu! Pomůžeme Vám znovu nastartovat Vaše podnikání a zajistíme opětovný nárůst výdělků.